След два мача без успех (загуба от Пирин с 1:2 и равенство 1:1 със Спартак  (Плевен), днес ЦСКА се наложиха с 4:1 като гости на Национал в двубой от пети кръг на шампионата на Елитната група U17. Срещата се игра на изкуствения терен на НСА и бе доста интересна.

ЦСКА поведе в 15-ата минута чрез Ясен Спиров. Малко след подновяването на играта Национал изравни. Денис Горянов се разписа с глава след центриране от фаул в наказателното поле.  Александър Георгиев с глава изведе гостите отново напред в резултата. Йоан Лозанов от дузпа реализира за 1:3. В последната минута Росен Маринов оформи крайния резултат.

Преминалият през школите на пловдивските Ботев и Марица Андрей Цой направи добър мач за "червените". Той се отличи с асистенция и изработи дузпа.

Национал: Ивайло Бориславов, Беркант Мюмюн (Димо Димчев), Денис Горянов, Християн Атанасов, Христиан Стефанов (Любомир Сарафски), Алекс Кирилов (Калоян Соколов), Стоян Зайков-капитан, Емре Дрянов, Любомир Югов (Калоян Стрински), Мартин Савов (Веско Илиев), Кристиан Иванов.

ЦСКА: Иван Маринов, Виктор Атанасов, Теодор Иванов, Росен Маринов, Кирил Великов, Йоан Лозанов-капитан, Ясен Спиров, Юлиан Илиев (Георги Шаламанов), Александър Георгиев (Павел Жабов), Георги Чорбаджийски (Мартин Влаевски), Андрей Цой (Кристиан Грозданов).

U15:

При U15 двата отбора завършиха наравно. Васил Казълджиев и Евгени Благов реализраха за Национал, а Венцислав Иванов реализира дузпа за "червените". Благов от домакините отбеляза и в собствената си врата и така срещата завърши 2:2.

Национал: Филип Вълов, Георги Анев (Йордан Шопов), Христо Паракосов, Денимир Велков (Атанас Томов), Евгени Благов, Борис Атанасов-капитан (Мартин Пасалидис), Александър Сребров, Петър Георгиев, Васил Казълджиев (Симеон  Янков), Деян Ненков, Кубрат Комсалов.

ЦСКА: Габриел Петковски, Илиян Димитров, Тодор Цонев, Светозар Евтов, Георги Христанов (Мануел Михайлов), Алексей Раданов, Александър Александров, Кристиан Чачев, Венцислав Иванов, Кирил Георгиев-капитан, Александър Кожухаров.