Още две победи записаха отборите на Септември (София) в елитните юношески групи днес. Септември победи Пирин Благоевград в елитната до 17 години. Играчите на Младен Стоев се наложиха с резултат 2:0 над "орлетата", а точни за столичани бяха Илиян Манчев в 15' минута и Александър Петров в 63' минута.

Отборът на септемврийци в елитната група до 15 години също се поздрави с нови три точки! Играчите на Румен Гълъбов постигнаха класическа победа над Звезденбург Бургас с 3:0! Мишел Борел откри от дузпа в края на първата част, Михаил Полендаков удвои с глава, а крайният резултат оформи Александър Джамов.

Отборът на Септември (София) разби ЦСКА 1948 в Елитната юношеска група до 19 години. Играчите на Андрей Андреев спечелиха като гост с 4:1, а победата можеше да бъде още по - убедителна.

Мирослав Колев откри резултата в 17' минута с глава, след центриране на Николай Желязков. Георги Шопов покачи на 0:2 след удар извън наказателното поле в 30 минута. В 61' минута домакините върнаха едно попадение, но няколко минути по - късно отново Шопов отбеляза за 1:3. В 75' минута Теодор Андреев стреля от 25 метра и оформи крайното 1:4.