Първи успех през новия сезон в детското областно първенство на Пазарджик завоюва селекцията на Чепинец. Велинградчани сразиха с 1:5 домакините от Локомотив (Септември).

Съставът на Локомотив (Септември) успя да поведе на велинградчани с гол преди почивката, но през втората част гостите от Велинград не оставиха шанс на своя съперник.

С два гола се отчете Иван Ангелов, а по едно попадение на сметката на Чепинец добавиха Страхил Костандовски, Димитър Сотиров от фаул и Методи Куртев.

Така младите футболни таланти направиха оригинален подарък и зарадваха своя старши треньор Стефан Караманов за рождения му ден.

На стадион „Локомотив“ тимът на Чепинец бе воден от колегата му Георги Пейков. По същото време Стефан Караманов пък бе ангажиран с най-младите играчи на Чепинец, които участват в пловдивското първенство на Футбол 9 за родените след 2010 г.

Най-малките възпитаници на клуба също сюрпризираха с подарък Стефан Караманов, връчвайки му торта, на която специално бе изобразена обща снимка на отбора.