Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 9:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Ботев“ (Враца) в мач от 6-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Хеттрик за водения от треньора Стоян Димов тим вкара Стивън Стоянчов – в 7-та, 15-та и 24-та минути. Два гола добави Денис Гиведжов – в 13-та и 23-та минути, а по веднъж се разписаха Мартин Борисов в 10-та, Данаил Ластарджиев в 35-та, Марто Бойчев в 36-та и Кристиян Илиев в 52-та минути.

„Левски“ U15 е на четвърто място в класирането с 13 точки. Лидери е „ЦСКА-София“ 18 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 12. Александър Марков, 6. Кристиан Йорданов (36 – 9. Ивайло Методиев), 16. Данаил Ластарджиев, 22. Мартин Борисов, , 19. Давид Димитров, 4. Мартин Здравков, 14. Михаил Петров (к) (36 – 13. Анатоли Кръстев), 10. Марио Данчев, 20. Марто Бойчев (36 – 5. Стоян Добрев), 17. Денис Гиведжов (36 – 18. Кристиян Илиев), 8. Стивън Стоянчов (36 – 11. Калоян Атанасов).

25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч / VI кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                   1:4
Левски (София) - Ботев (Враца)                            9:0
26 септември 2021 г., неделя, 10:00 ч / VI кръг: