Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе първото си домакинство този сезон в Шампионската лига. Маричанки приемат турския гранд Фенербахче Опет (Истанбул) в зала "Колодрума" от 19:00 часа.

Маричанки са в група D на Шампионската лига, Фенербахче Опет руският Динамо – Ак Барс (Казан) и френският Безие (Безие). За първи път след близо две години отново ще има публика на мач на Марица в Шампионската лига.

В първия си мач в групите на турнира Жълто-сините загубиха от Безие с 0:3 гейма като гост, а Фенербахче Опет се справи в драматичен мач у дома с Динамо – Ак Барс с 3:2 гейма.

Гледайте Лига на нациите, Шампионска лига, Световно клубно първенство, Световно първенство 2022 и още много волейбол на световно ниво в ефира на MAX Sport.